دانلود رایگان فیلم و سریال

مرکز دانلود رایگان

دانلود رایگان فیلم و سریال

مرکز دانلود رایگان

::: دانلود فیلم، سریال، موزیک، نرم افزار، کتاب و هر آنچه که شما نیاز دارید:::
برای دریافت فایل ها و مطالب مورد نظر حود، از منوی تماس با ما درخواست دهید.

 • ۰
 • ۰

کتاب لک لکی در کار نیست

دانلود کتاب لک لکی در کار نیست

لک‌ لکی در کار نیست! « نی‌نی کوچولو رو لک لک آورده» این جمله شاید برای بسیاری از ما یادآور سوال‌ هایمان باشد که در کودکی از والدین خود پرسیده‌ایم، سوالی برای کشف این حقیقت که این نوزاد چگونه به خانه‌ ما آمده. در بسیاری از کشورهای توسعه یافته، آشنایی با مسائل جنسی در مدارس آموزش داده می‌شود حال آنکه در کشور ما طرح چنین مسائلی در رسانه‌ها ممنوع است و خانواده‌ها از بیان چنین مسائلی شرم دارند. بسیاری از والدین تصور می‌کنند که «اگر درباره‌ی مسائل جنسی به کودکان خود چیزی بگویند، افکار جنسی را در ذهن‌های کوچک آن‌ها پرورش می دهند و با این کار بچه‌ها را به تجربه‌ی جنسی تشویق می‌کنند. کودکان هنگام برخورد با موضوعات مربوط به جنسیت، از والدین خود روی برمی‌گردانند». کتاب‌هایی که مسائل جنسی را به زبانی ساده برای کودکان بازگو کند گام موثری در این رابطه است اما در حوزه ادبیات کودکان کمتر به این مقوله پرداخته شده است. «لک‌لکی در کار نیست!» نخستین کتاب آموزش جنسی برای کودکان به زبان فارسی که پس از انقلاب منتشر می‌شود تا خلا چنین موضوعاتی در ادبیات کودکان کمتر احساس شود. برای دانلود رایگان کتاب لک لکی در کار نیست با ما همراه باشید.

لک لکی در کار نیست

نویسنده: روبی هریس | ترجمه: حسام حسین‌زاده | تصویرگر: میشل امبرلی |انتشارات: رهایی، کندلویک پرس | تاریخ انتشار: ۱۳۹۵ | محل انتشار: تهران |تعداد صفحات: ۶۲ | زبان: فارسی

درباره کتاب:

به نقل از ساینس هاب کودکان همواره کنجکاو به دانستن آن هستند که از کجا آمده و چگونه متولد شده‌اند. آنها می‌خواهند در مورد بدن خود آگاهی کسب کنند و تفاوت‌ها را بشناسند. با وجود اینکه طبق کنوانسیون حقوق کودک، کودکان حق آزادی بیان که شامل جستجو  و دریافت اطلاعات نیز می‌شود را داشته و اطلاعاتی که به ارتقاء بهداشت و سلامت روحی و جسمی کودکان کمک می‌کتد، باید در اختیارشان قرار گیرد، همچنان کودکان بسیاری از کسب آگاهی در مورد سکسوالیته و مسائل مرتبط با آن محروم مانده‌اند. کودکان گاه با سوالات خود و به امید گرفتن پاسخ پیش بزرگترها می‌روند، اما شرم و ناآگاهی بزرگسالان و یا نبود مواد آموزشی لازم در این زمینه، کودکان را بی‌پاسخ می‌گذارد.

کتاب لک لکی در کار نیست با زبانی ساده مسائل مربوط به تولید مثل و باروری، نحوه تولد، بلوغ، تفاوت جنس‌ها و تفاوت تماس‌ها و همچنین انواع خانواده را برای کودکان شرح می‌دهد. کتاب شامل ۲۳ موضوع با عناوین زیر است:

۱. پرسش‌های بسیار  ۲. دختران این کار را می‌کنند، پسران آن کار را می‌کنند ۳. مشابه؟ متفاوت؟ ۴. از پا تا سر ۵. از سر تا پا ۶. آنچه پسران دارند ۷. آنچه دختران دارند ۸. دختران رشد می‌کنند، پسران رشد می‌کنند ۹. تخمک‌های بسیار! اسپرم‌های بسیار! ۱۰. لک لکی در کار نیست! ۱۱. شنای بزرگ ۱۲. بزرگ شدن بچه‌دان ۱۳. از نقطه‌ی کوچک تا هندوانه ۱۴. طناب پیچ‌خورده ۱۵. همه روز! همه شب! ۱۶. پسر؟ دختر؟ یک بچه؟ دو تا یا بیشتر؟ ۱۷. این بچه است! ۱۸. تولد مبارک! ۱۹. نوازش و بوسه ۲۰. همه‌‌ی انواع خانواده ۲۱. لمس‌های مجاز، لمس‌های غیرمجاز ۲۲. دختران، پسران، دوستان ۲۳. بزرگ شدن

این کتاب که برای کودکان ۴ ساله و بزرگتر نوشته شده، می‌تواند پاسخگوی بسیاری از سوالات کودکان بوده و در جهت رشد سلامت و بهداشت آنها موثر واقع شود.

دانلود رایگان کتاب لک لکی در کار نیست
 
دانلود کتاب لک لکی در کار نیست از لینک زیر:
 

دانلود کتاب با حجم 11 مگابایت (سرور دوم)

 برای دانلود سایر کتاب های این نویسنده به وبسایت ساینس هاب مراجعه کنید. 

دانلود در سایت ساینس هاب

نکته مهم:

ما این کتاب را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دادیم اما گر مایل به حمایت هستید مبلغی را به دلخواه خود از لینک زیر پرداخت نمایید:

پرداخت مبلغ

نظرات (۹)

تف به غیرتتون 
تف به حیا ودین وایمانتوتف به شرمتون
کم از حیوون ندارن کجای دین گفتن از بچگی اینارو نشون بچه هابدیم ؟تف به اون کسی که پای این سند وامضاکرد.عمرش کوتاه باد
کجای 
پاسخ:
عزیزم یک درصد فک کن بقیه اعتقادات یا دین شما رو نداشته باشن و حتی هم کیش شما باشند و طرز تفکر و روشهای تربیتیشون با شما متفاوت باشه. دلیل این همه توهین و بد دهنی رو نمیفهمم! برای من اهمیتی نداره ولی بهت توصیه میکنم تو زندگیت خشم کمتری داشته باشی و به تفکر دیگران ( که اتفاقا تو این زمینه خیلی بیشتر از شما هستند) احترام بگذاری.
در آخر به زبون خودتون میگم شاید تاثیر بیشتری داشته باشه:

   "ای کسانی که ایمان آورده اید! نباید گروهی از مردان شما گروه دیگر را مسخره کنند ، شاید آنها از اینها بهتر باشند و نه زنانی زنان دیگر را ، شاید آنان بهتر از اینان باشند و یکدیگر را مورد طعن و عیبجویی قرار ندهید و با القاب زشت و ناپسند یکدیگر را یاد نکنید..." (قرآن،سوره حجرات،آیه11)

خاک تو سر دولت
کمی بیشتر فکر کنید.آیا به زبون بهتری نمیشد به بچه ها آموزش داد.صراحت این کتاب و بی حیاییش در توضیح مطالب به بچه ها فقط لیشتر و بیشتر اونها رو کنجکاو و منحرف میکنهبرخی از .عکسها و مطالب کتاب واقعا بی پرده س.این فقط اعتقاد ما نیست.اهل علم از کشورهای زیادی به محتوای این کتاب اعتراض کردن...شما که روشنفکرید کمی بیشتر به رفتارتون فکر کنید.
سلام،متاسفم برای کسانی که فکر میکنند اموزش سکس به بچه ی ۴ساله یعنی مدرنیته وپیشرفت،اونایی که چشم وگوش بسته از این کتاب طرفداری میکنید بهتره که بدونید توی خود ایالات متحده امریکا پدر ومادرا از نویسنده ی کتاب شکایت کردن چندین وچند بار به دلیل اینکه مسایل مربوط به زناشویی چیزی که خود روانشناسای غربی توصیه میکنن به دور از دید بچه ها باشه کاملا تخصصی وبدون در نظر گرفتن سن بچه ها توضیح داده.
باسلام 
واقع امر این است که اگر به دینداری توصیه شده ایم برای این است که آن وجودی که مارا آفریده بهتر صلاح و فساد مارا می داند.ما اگر خود فارغ از دین به تربیت خود بپردازیم جز اینکه رو به فساد و سقوط رویم هدفی دیگر برای آن متصور نیست. کلاغ استاد قبر کنی بشر بوده وهمو استاد حیا در غریزه جنسی است که به پیروی توصیه شده ایم.متاسفم که وضعیتی که غرب به آن دچار شده را نبینیم و فدم در جای پای آنها بگذاریم،پس عبرت گیری که از شئون حیات انسانی است در کجای کار ما است مگراینکه بخواهیم "کالانعام بل هم اضل "باشیم که شما به خوبی !به تصویر کشیده اید. صدق مولانا امیر المومنین که فرمودند:ارزش هر کسی به چیزی است که آن را خوب می داند.
شما نیز ارزش خود را به خوبی به نمایش گذاشتید.از اسلام هم که بگذریم از نقوش تخت جمشید هم چیزی جز حیا برمی خیزد؟؟؟ 
پاسخ:
امیدوارم  همه ی والدینی که فرزند خردسال دارند و یا قبل اینکه بچه دار بشن این فرهنگ را داشته باشند که روش درست بزرگ کردنش و ارضا کردن کنجکاوی هاش رو بدونن. و  خطرات جنسی که کودکشون رو تهدید میکنه  جدی بگیرن! این کتاب برای این منتشر شده شما می توانید کماکان به اینگونه مسائل بی توجه باشید و کماکان شاهد آنچه باشید که بر سر کودکان در ایران می آید!! که عواقب بسیاری بر روی روان اون کودک در بزرگسالی میگذاره
اگر گدای پولید بگید خودمون بهتون کمک میکنیم شما که دم از ارضای کنجکاوی میزنید حداقل این رو بفهمید که بچه چهار ساله سوالاش درباره ی دخول پینس در واژن نیست مگه دارید به دانشجوی پزشکی آموزش میدین که اینقدر دقیق آناتومی بدن آموزش میدن.
گفتم بازم میگم اگه گدای پولید بگید بهتون صدقه میدیم با روان بچه بازی نکنید پول پرستا.
پاسخ:
کاربر عزیز برای دانلود پولی پرداخت کردید شما؟؟!!! 
آخه چرا حرف نا حق میزنید دانلود که رایگان هستش.

خلاصه برای کندن ریشه  فرنگ غنی اسلامی  باید از یه جایی شروع میکردن .سن کودکی بهترین زمان برای این کار هست  آدم از کا اونا ناراحت نمیشه اما باید گریه کرد (گریه ) برای اونایی که فرهنگ اسلام عزیز را نشناخته  کمر به حدم اون بستن .مصداق این کلام  بنده افرادی هستند که با سرعت سند 2030 رو امضاء کردن و شروع به اجراش کردن .


 • انسان با غیرت
 • تف به غیرت اونایی که این کتاب را نوشتند و اونایی که تو ایران نشر و ترویج دادند. انسان که هیچ، حیوون هم نیستید به خدا حیوونا هم در مقابل دیگران و حتی انسانها این حرکات و رفتارها را انجام نمی دند که شما دارید انجام میدید .ای غرب پرست های ترسو و بزدل تف توی صورت اون کسی که این سند را امضاء کرد.لعنت لعنت لعنت. تا حالا از عهد نامه ترکمن چای از ننگین ترین عهدنامه نام برده اند ولی الان ولله این عهدنامه ها و تفاهم نامه ها اونها را روسفید کرده.میگی نه منتظر باش تاریخ همه چیز را مشخص میکنه اون هیچ وقت دروغ نمی گه.
  سلام
  بنده پیام های دوستان و جواب هایی که به دوستان داده شده رو خوندم.واقعا نمیدونم که آیا آقای یا خانوم صاحب این صفحه نمیدونه داره چه اشتباه بزرگی رو حمایت میکنه یا از روی عناد این حرف هارو میزنه؟الان مثل روز این مسئله روشنه.واقعا چرا داری دفاع می کنی؟
  واقعا کسانیکه این قراردادننگین رو امضاکردن غیرت نداشتن؟یا عقل نداشتن؟

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی